Přednášky

Nechte se inspirovat našimi přednáškami na různá témata. Nově získané informace vám pomohou lépe zvládat každodenní situace s dětmi, umožní vám porozumět souvislostem v širším kontextu a odhalit škodlivé automatismy.

Rodičovský leadership aneb Láskyplné vedení v rodině

Termín: 14. 5. 2022 od 10:00

Jako rodiče se shodujeme na tom, že děti potřebují rodičovské vedení. Když ale přijde na to, co si pod tím konkrétně představujeme, odpovědi se hodně různí. Většina z nás si přeje uplatnit svoji rodičovskou autoritu a zkušenosti, ale tápeme v tom jak. Jak to dělat způsobem, který by nás od tohoto cíle nevzdaloval?

Jak rozvíjet sebepojetí našich dětí

Termín: 9. 4. 2022 od 10:00

Často vídáme děti, které mají vysoké sebevědomí a současně velice nezdravé sebepojetí. Proč tomu tak je? A jaký je vůbec mezi těmito dvěma pojmy rozdíl? Který z nich je naprosto klíčový pro spokojený život našich dětí a proč? Jak jej u dětí budovat? A jak jsme na tom se sebevědomím a sebepojetím my sami?

Umění říkat ne

Termín: 23. 4. 2022 od 10:00

Slůvko ne považujeme za negativní, vyvolává v nás odmítnutí, nezájem, opak lásky, ale i hněv. Děti, které říkají dospělým ne, považujeme za nevychované. Kdo by ale řekl, že takové ne může být i milující odpovědí? Že bez něj není žádný vztah založený na lásce opravdový?

Jak se partneři mění v rodinu

Termín: 28. 5. 2022 od 10:00

Běžně slýcháme o tom, jak obrovské jsou změny, které přináší narození prvního dítěte. Pokud jsme tuto situaci nezažili, nedokážeme si ani jen představit, co všechno obnáší a jak kompletně se změní nejen náš každodenní režim, ale také náš pohled na život. Jak se na toto období co nejlépe připravit?

Výcvik

Poznáte, jak jednat s dětmi a rodinami dle hodnot Jespera Juula a jak to vše převést do každodenního života. Náš výcvik jde do hloubky, je velice intenzivní. Každý účastník obdrží certifikát o absolvovaní výcviku.

Základní výcvik 2022 Praha

Termín: 1. modul: 6.-9. říjen 2022
2. modul: 17.-20. listopad 2022

Výcvik vám pomůže prohloubit znalosti v oblasti vztahových kompetencí. Přiblíží vám základní pojmy a principy, které hrají důležitou roli v rodinné dynamice. Umožní vám s dětmi budovat kvalitní a velice osobní vztahy a lépe zvládat konfliktní, emočně vyhrocené situace každodenního života.