Přednášky

Nechte se inspirovat našimi přednáškami na různá témata. Nově získané informace vám pomohou lépe zvládat každodenní situace s dětmi, umožní vám porozumět souvislostem v širším kontextu a odhalit škodlivé automatismy.

Láskyplné vedení v rodině

Termín: 11. 2. 2023 od 17:00
Online přednáška

Jako rodiče se shodujeme, že děti potřebují rodičovské vedení. Když ale přijde na to, co si pod tím konkrétně představujeme, odpovědi se hodně různí. Většina z nás si přeje uplatnit svoji rodičovskou autoritu a zkušenosti, ale tápeme v tom jak.

Puberta

Termín: 17. 1. 2023 od 17:00
Praha - Holešovice

Puberta představuje počátek procesu separace mezi rodiči a dětmi. Pro rodiče je to čas „loučení“ s dítětem a „vítání“ nového dospělého člena rodiny. V mnoha rodinách je tento proces spojen s konflikty, starostmi a smutkem. Tak tomu však být nemusí.

Výcvik

Poznáte, jak jednat s dětmi a rodinami dle hodnot Jespera Juula a jak to vše převést do každodenního života. Náš výcvik jde do hloubky, je velice intenzivní. Každý účastník obdrží certifikát o absolvovaní výcviku.

Základní výcvik 2022

Termín: 1. modul: 6.–9. říjen 2022
2. modul: 26.–29. leden 2023
Praha

Výcvik vám pomůže prohloubit znalosti v oblasti vztahových kompetencí. Přiblíží vám základní pojmy a principy, které hrají důležitou roli v rodinné dynamice. Umožní vám s dětmi budovat kvalitní a velice osobní vztahy a lépe zvládat konfliktní a emočně vyhrocené situace.