Přednášky

Nechte se inspirovat našimi přednáškami na různá témata. Nově získané informace vám pomohou lépe zvládat každodenní situace s dětmi, umožní vám porozumět souvislostem v širším kontextu a odhalit škodlivé automatismy.

Jak rozvíjet sebeúctu našich dětí

Termín: 4. 9. 2021 od 18:00

Často vídáme děti, které mají vysoké sebevědomí a současně velice nízkou sebeúctu. Proč tomu tak je? A jaký je vůbec mezi těmito dvěma pojmy rozdíl? Který z nich je naprosto klíčový pro spokojený život našich dětí a proč? Jak jej u dětí budovat? A jak jsme na tom se sebevědomím a sebeúctou my sami?

Umění říkat ne

Termín: 18. 9. 2021 od 18:00

Slůvko ne považujeme za negativní, vyvolává v nás odmítnutí, nezájem, opak lásky, ale i hněv. Děti, které říkají dospělým ne, považujeme za nevychované. Kdo by ale řekl, že takové ne může být i milující odpovědí? Že bez něj není žádný vztah založený na lásce opravdový?

Rodičovský leadership aneb Láskyplné vedení v rodině

Termín: 2. 10. 2021 od 18:00

Jako rodiče se shodujeme na tom, že děti potřebují rodičovské vedení. Když ale přijde na to, co si pod tím konkrétně představujeme, odpovědi se hodně různí. Většina z nás si přeje uplatnit svoji rodičovskou autoritu a zkušenosti, ale tápeme v tom jak. Jak to dělat způsobem, který by nás od tohoto cíle nevzdaloval?

Jak se partneři mění v rodinu

Termín: 16. 10. 2021 od 18:00

Běžně slýcháme o tom, jak obrovské jsou změny, které přináší narození prvního dítěte. Pokud jsme tuto situaci nezažili, nedokážeme si ani jen představit, co všechno obnáší a jak kompletně se změní nejen náš každodenní režim, ale také náš pohled na život. Jak se na toto období co nejlépe připravit?

Výcvik

Poznáte, jak jednat s dětmi a rodinami dle hodnot Jespera Juula a jak to vše převést do každodenního života. Náš výcvik jde do hloubky, je velice intenzivní. Každý účastník obdrží certifikát o absolvovaní výcviku.

Základní výcvik 2021 – mezinárodní (online)

Termín: 26.-29. 8. a 28.-31. 10. 2021
Přihlašování možné do 31. 7. 2021

Výcvik vám pomůže prohloubit znalosti v oblasti vztahových kompetencí. Přiblíží vám základní pojmy a principy, které hrají důležitou roli v rodinné dynamice. Umožní vám s dětmi budovat kvalitní a velice osobní vztahy a lépe zvládat konfliktní, emočně vyhrocené situace každodenního života.